دایره جهت طراحی
دایره جهت طراحی
دایره جهت طراحی
دایره جهت طراحی

با استفاده از پلتفرم مانامنت میتوان جهت نظم بخشیدن به کارها، مستند سازی، زمان بندی، نظارت و برنامه ریزی امور استفاده کرد. همچنین از طریق امکانات پیشرفته این سرویس میتوان به تقسیم وظایف، ثبت تاریخچه کارهای انجام شده، تعیین سطح دسترسی و مجوزهای کاربران سیستم، دریافت گزارشات اختصاصی نظیر میزان بهره وری و عملکرد نیروهای دپارتمان های فعال در سیستم، نمایش تقویمی یا برد های اسکرامی وظایف و گفتگوی آنلاین میان اعضای تیم ها دسترسی پیدا کرد.

مانامنت به عنوان یک محصول دانش بنیان از جامع ترین و چابک ترین سرویس های اینترنتی با هدف مدیریت پروژه و افزایش بهره وری نیروی انسانی می باشد. این بستر با بهره گیری از فناوری ابری ( Cloud Tech) محدودیت زمانی و مکانی را برای مدیریت نیروی انسانی و برنامه ریزی امور تیمی رفع می کند.

تنوع در کاربری این سرویس موجب شده است تا طیف وسیعی از نیازهای کاربران از جمله حفظ چابکی تیم های عملیاتی، فراهم نمودن بستر مورد نیاز جهت دورکاری و مدیریت منابع انسانی توزیع شده در سطوح مختلف کسب و کار استفاده کرد.

از مزیت های مهم این پلتفرم میتوان به سهولت در استفاده و قابلیت Drag & Drop، محیط کاربری آسان، سرعت بالای سرویس، امنیت حفظ اطلاعات از طریق پروتکل های رمزنگاری پیشرفته، در دسترس بودن بواسطه ارائه از طریق پلتفرم های مختلف (اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ) بر روی بستر ابری، ارجاع امور و امکان اتصال به سیستم فرایند ساز پیشرفته، تعریف گردش کار، سیستم کارتابل، پیکر بندی سازمان، تعریف چارت سازمانی و عدم محدودیت در تعداد کاربران در کنار داشبورد هوشمند مدیریتی با قابلیت شخصی سازی اشاره کرد.

دایره جهت طراحی
دایره جهت طراحی

فرم سوال

جواب سوال خود را پیدا نکردید ؟